Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2’nin DLC Takvimi Sızdırıldı

Kısa süre önce resmi olarak duyurulan Destiny 2'nin DLC takvimi sızdırıldı. Oyun iki büyük genişleme paketi alacak.

Destiny 2 önce biraz gizemli bir afişle ardından da çok etkileyici bir sinematik fragmanla resmi olarak duyuruldu. İlk oyunda olduğu gibi ikinci oyunda da iki adet genişleme paketi çıkacak. Fakat bu DLC’lerin hangi aralıkla çıkacağı duyurulmamıştı. Ta ki GameSpot çalışanlarından biri DLC’lerin piyasaya çıkacağı tarihleri sızdırana kadar.

destiny 2 dlc

GameSpot için özel olarak hazırlanan içerikte, ilk DLC’nin 2017 yılının sonu 2018’in başı civarında piyasaya çıkacağı, ikincinin ise 2018 ilkbaharında piyasaya çıkacağı görülüyor. Aşağıdaki görselde duyuruyu görüntüleyebilirsiniz.

gamespot destiny 2 dlc

Ayrıca Destiny 2 için bir de etkinlik düzenleneceği sızdırıldı. Call of Duty fanları için Activision tarafından düzenlenen Call of Duty XP etkinliğinin bir benzeri de Destiny 2 için düzenlenecek. Oldukça sağlam bir oyuncu kitlesi bulunan Destiny için, çok çeşitli tanıtım etkinliklerinin bizleri beklediği anlaşılıyor.

Artık adından ”Seri” olarak söz edebileceğimiz Destiny oyunlarının ilki, PC platformu için piyasaya çıkmamıştı. Fakat bu sefer PC oyuncularını da mutlu edecek şekilde, oyunun hem konsollar hem de bilgisayarlar için piyasaya çıkacağı duyuruldu. Destiny 2, 8 Eylül 2017‘de raflardaki yerini alacak.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.