Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2’den Müthiş Fragman Ve Müthiş Duyurular

Destiny 2'den sinematik bir fragman daha yayınlandı. Oyun tahmin edildiği üzere PC'ye de geliyor.

Kısa süre önce ilk olarak duyuru afişi ardından da ilk sinematik fragmanı yayınlanan Destiny 2’nin beta süreci ve çıkış tarihiyle ilgili detaylar paylaşıldı. Oyunun ikinci fragmanıyla birlikte paylaşılan bilgilerden belki de en önemlisi, Destiny 2’nin bu kez PC için de piyasaya çıkacağıydı. 

destiny 2 fragman pc

Destiny serisinin merakla beklenen ikinci oyunu, Playstation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Oyunun piyasaya çıkış tarihiyse, 8 Eylül 2017 olarak duyuruldu. Ancak ön siparişle oyunu satın almanız halinde, beta sürecine katılma hakkı da kazanacaksınız. Satın alma seçenekleriyle ilgili detaylı bilgilere https://www.destinythegame.com/buy adresinden ulaşabilirsiniz. Destiny 2’nin ilk oynanış videosu da 18 Mayıs 2017′de yayınlanacak.

Yayınlanan fragmandan anladığımız kadarıyla, Guardian’lar büyük bir saldırıya uğrayarak ellerindeki her şeyi yitirmiş durumdalar. Cephaneleri, donanımları ve birlikleri dağılmış halde. Direnişe destek vermek ve gücü bir kez daha ayağa kaldırmak için oyunculardan örülü bir ordu yeniden birleşmeli de işgalcilere karşı tek vücut olarak savaşmalı. Destiny 2’de gelecek yine oyuncuların ellerinde olacak.

Yayınlanmış ikinci fragmanı aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.