Destiny 2: Shadowkeep Gamescom 2019’da Yeni Bir Trailer Aldı!

Destiny 2: Shadowkeep Gamescom'da göründü.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2017’den bu yana milyonlarca aksiyon severe ev sahipliği yapan Destiny 2 yakında Steam üzerinde dağıtılmaya başlanacak. Geçtiğimiz aylarda ertelenen yapım, Gamescom 2019’da bekleyen hayranlarına yeni görüntüler sundu.

1 Ekim’de Steam üzerinde oyunculara sunulacak olan Destiny 2 beraberinde yeni genişlemeler de getirecek. Şuan Steam’de Destiny 2: Shadowkeep olarak ön siparişler de yer alan yapım satışlarına devam ederken dün Gamescom 2019’da da sahne aldı. Dünden bu yana birbirinden farklı oyunları ağırlayan Gamescom 2019 oldukça eğlenceli ve heyecanlı geçiyor gibi görünüyor.

Oyun fuarında sahne alan Bungie, Steam üzerinde beklenen Destiny 2: Shadowkeep hakkında oyunculara hem bazı bilgiler sundu hem de yeni görüntüler paylaştı. Shadowkeep ile oyun içerisine yeni  zindanlar, yeni baskınlar, yeni hikâye ve zorlu görevler eklenecek. Oyuncular daha zorlu ve daha aksiyonlu bir yapıda mücadele edecekler.

İlk sezonluk içerik olarak oyunculara sunulacak olan Shadowkeep 1 Ekim’de lansmana çıkmış olacak. Bungie Gamescom 2019’da yeni sezon içeriği hakkında oyunculara yeni görüntüler sundu. Çok sayıda yeni içerikleri karşımıza çıkaracak olan Shadowkeep oyuncuları tatmin edecek gibi görünüyor.

Gamescom 2019 fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol