Demon’s Souls Remake PC’ye Gelecek Mi ?

Demon's Souls Remake dün yapılan PlayStation 5 Showcase etkinliği esnasında duyuruldu. Oyun PlayStation 5'e özel olarak piyasaya çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün yapılan PlayStation 5 Showcase etkinliğinde ortaya çıkan Demon’s Souls oyunu, oyun hayranlarını oldukça heyecanlandırmış durumda. Grafikleri ve oynanışı göz kamaştırmayı başaran Demon’s Souls PlayStation 5’in yanı sıra aynı zamanda PC’ye de gelebilir. Ancak durum biraz karışmış durumda.

Sony, oyunun yayınlanan fragmanının sonunda gördüğümüz üzere oyunu PlayStation 5’in yanı sıra ayrıca PC’ye geleceğini açıkladı. Yayınlanan fragmanda da görebileceğiniz üzere önce PC’ye geleceği belli olan oyunla ilgili daha sonra Sony, yayınlamış olduğu fragmanı kaldırdı. Akıllarda soru işaretine neden olan konuyla ilgili Sony daha sonra yaptığı açıklama ile oyunun PlayStation 5’e özel olduğunu ve PC’ye gelmeyeceğini açıkladı.

Sony’nin burada tam olarak ne yapmaya çalıştığını açıkcası pek anlamadık ama bazı fikirler oluşmaya başladı. Oyun dedikleri gibi sadece PlayStation 5’e çıkabilir ve fragman hazırlanışı esnasında hata yapılmış olabilir. Ya da henüz açıklamak istemedikleri için oyunun PlayStation 5’e özel olacağı konusunda ısrar ediyor olabilir. Sonuç olarak resmi açıklama PlayStation 5’e özel olacağı yönünde, ancak PC’ye çıkma ihtimali de bu fragman ile ihtimal dahiline girmiş oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol