Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Delta Force: Hawk Ops’tan 5 Saatlik Oynanış Görüntüleri

Delta Force: Hawk Ops için 4 saati aşkın yeni bir oynanış videosu ortaya çıktı. Videoda oyunun iki farklı modu detaylandırıldı.


Delta Force serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan ancak yayınlanan fragmanlarla beraber beklentileri bir hayli düşüren Delta Force: Hawk Ops için yeni bir oynanış videosu ortaya çıktı. Ortaya çıkan videoya bakacak olursak yaklaşık olarak 5 saatlik bir süreyi kapsıyor ve burada oyun hakkında bir hayli detayı bizlere aktarıyor. Oynanış görüntüleri motor içi detaylardan oluştuğundan dolayı oyundan neler bekleyeceğinize dair fikir sahibi olabilirsiniz.

YouTube platformu üzerinde Virgin Wizard adındaki bir kanal şu anda geliştirilme aşamasında olan Delta Force: Hawk Ops için yeni bir oynanış videosunu paylaştı. Ortaya çıkan bu video ayın başlarında gerçekleştirilen bir etkinlik kapsamında çekildi. Videoya bakacak olursanız Çince dile sahip olduğundan herhangi bir şey anlamayacaksınız. Ancak görüntülere odaklanırsanız oyunun temel mantığını ve sistemini kavrayabilirsiniz. Diğer taraftan video içerisinde iki farklı oyun modunun sergilendiğini görebilirsiniz.

Delta Force’un Yeni Oyunu Yolda

Delta Force: Hawk Ops üç farklı oyun modu ile beraber piyasaya sürülmeye bekliyor. Bu modlar arasında Hazard Operations, Havoc Warfare ve Black Hawk Down yer alıyor. İlk mod içerisinde oyuncular imkansız gibi görünen görevleri tamamlamak için 3 kişiden oluşan bir ekip kurabiliyor ve karada, denizde ve havada büyük ölçekli savaşlarda kendinizi kanıtlamaya çalışıyorsunuz. Havoc Warfare moduna bakacak olursa tam bir Battlefield içeriği olarak karşımıza çıkıyor.

deltaforcehawkopsdeepdivetrailer

Öte yandan son mod olarak karşımıza çıkan Black Hawk Down, sinematik bir deneyim sunmayı hedefliyor ve yeniden düzenlenmiş bir sürümü bünyesinde barındırıyor. Oyuna şu anda çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak yakın zamanda yeni detayların açığa çıkması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.