Deathloop’un İkinci Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Deathloop için birçok hatayı ortadan kaldıran ikinci büyük güncelleme yayınlandı.

Arkane, son oyunu Deathloop için ikinci büyük güncellemeyi yayınladı. Güncelleme notlarına göre, bu yama bir dizi NPC ve Kullanıcı Arayüzü iyileştirmesi sunacak. Ayrıca, genel kararlılığı artıracak ve bir dizi grafik düzeltmesi ile birlikte bazı kaplama hatalarını düzeltecek.

Deathloop

Deathloop Güncelleme #2 ile Birçok Hata Çözüldü

Ne yazık ki bu güncelleme ile de FPS değeriniz 60 ile 120 arasında dalgalandığında oyunun kasma sorununu çözemedi. Dürüst olmak gerekirse, ben bu sorunun çözülmesini beklemiyorum. Sonuçta, Deathloop ile aynı motoru kullanan Dishonored 2 bile hala bu sorundan muzdarip ve yıllardır bu sorunu çözemedi.

Yine de Deathloop Güncelleme #2, FSR entegrasyonuyla ilgili bazı sorunları düzeltti ve oyunun kontrolleri ile grafiklerini cila çekti. Ayrıca, DLSS ve ışın izleme grafik seçenekleriyle ilgili bazı çökmelere neden olabilecek hatalar da giderildi. Ek olarak, bazıları dolaylı aydınlatmayla ilgili olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda küçük görsel hata artık karşınıza çıkmayacak.

Ayrıca sinematiklerin başladığı anlarda Colt’un öldüğünde oyunu çökenler için de güzel bir haberimiz var, o hata da artık olmayacak. Günlüğe girip çıktığınız da oyunun çökme hatası da düzeltildi.

Deathloop’a girerken yaşanan “Network connection to the server failed” hatası da düzeltildi. Özetle artık oyuna girip çıkarken veya görevden göreve geçerken yaşadığınız pek çok sorun başınıza bela olmayacak.

Her zaman olduğu gibi Steam, istemcisini bir sonraki başlatışınızda güncelleme otomatik olarak inecek. Ayrıca Bethesda’nın Türkçe olarak yayınladığı tam güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol