Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Deadpool 3 Yönetmeninden Logan Açıklaması

Shawn Levy, Hugh Jackman'ın hepimizin bildiği ve sevdiği Wolverine'i canlandırdığını doğruladı.

Logan 2017’de gösterime girdiğinde büyük beğeni topladı ve Hugh Jackman’ın baş karakter X’in Wolverine’i rolündeki ustaca başrol performansı ise göz doldurdu. Film ve başrol oyuncusu öylesine büyük bir başarı yakaladı ki “En İyi Uyarlama Senaryo” yanı sıra “En İyi Erkek Oyuncu” dalında ödüllere aday gösterildi.

Geçen yıl Jackman’ın eski arkadaşı Ryan Reynolds’la birlikte Deadpool 3’te Logan’ı oynamak için geri döneceği duyurulduğunda, Avustralyalı yıldızın geri dönüş açıklaması, sevilen karakterin efsanevi veda filminin etkisini azaltacağına dair endişeleri artırdı. Ancak Deadpool 3’ün yönetmeni Shawn Levy, hayranların endişesini giderecek açıklamalarda bulundu.

Deadpool 3 ve Logan Bağlantısı Oldukça Kuvvetli

BroBible ile özel olarak konuşan Levy, Deadpool’un arkasındaki ekibin James Mangold’un yönettiği filme duyduğu derin saygıyı vurguladı ve efsanevi filme büyük saygı gösterdiklerini, Logan’ın kanon (evrene ve ana hikayeye dahil) olduğunu ve öyle kalacağını ekledi:

Deadpool’un devam filminin çıkmasını sabırsızlıkla beklediğimi her zaman söyledim çünkü tek yapmak istediğim, Ryan’la birlikte Logan filmine olan saygımızdan bahsettiğimiz röportajlar vermek. Logan kanondur. Logan’ı seviyoruz. Yapımcı ve yönetmen olarak hepimizin Logan’a, onun nasıl işlendiğine ve gerçekleşen tüm olaylara karşı derin bir sevgi ve saygıyı paylaştığımızı dünyanın bilmesini istiyorum.

Deadpool 3 Yonetmeninin Tam Aciklamasi

Deadpool 3’ün şu anda 3 Mayıs 2024‘te gösterime girmesi planlanıyor ancak Levy, grev sebebiyle bu tarihin ertelenebileceğine yönelik şüphelerini de dile getirdi. Bu sebeple, bu tarihin kesin olduğunda da artık şüpheliyiz.

Serinin üçüncü filminde Reynolds ve Jackman’ın yanı sıra Emma Corrin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Jennifer Garner, Leslie Uggams, Karan Soni, Stefan Kapičić, Rob Delaney ve Matthew Macfadyen rol alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.