Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Deadpool 3 Duyuruldu: Hugh Jackman Wolverine’e Geri Dönüyor!

Uzun zamandır beklenen Deadpool 3 nihayet resmi olarak duyuruldu, ancak asıl sürpriz Hugh Jackman'ın Wolverine rolüne geri döneceği haberi oldu! Peki, Deadpool 3 ne zaman çıkacak? Oyuncuları kimler? İşte merak edilenler.

Ryan Reynolds, Twitter hesabından yayınladığı eğlenceli bir video ile Deadpool 3‘ü resmi olarak duyurdu. X-Men evreninin kabına sığmaz anti-kahramanı, serinin devam filmiyle Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) ilk adımını atacak. Bir diğer haber de, Hugh Jackman’ın Wolverine rolüne geri döneceği oldu!

Reynolds, videoda uzun zamandır film üzerinde çalıştıklarını, ancak Deadpool’u bu kez nasıl canlandıracağına dair fikirlerinin henüz çok taze olduğunu açıklıyor. Tam o esnada Jackman arkadan geçiyor. Reynolds da ona Deadpool 3’te Wolverine olarak geri dönmek isteyip istemeyeceğini soruyor.

Wolverine ve Deadpool Aynı Filmde!

deadpool 3 hugh jackman

Jackman ise “evet, tabii neden olmasın” cevabını veriyor. Video daha sonra, tam ortasında üç pençe izi bulunan bir Deadpool logosu ile sona eriyor. Arka planda ise Whitney Houston’ın efsanevi şarkısı I Will Always Love You çalıyor.

Deadpool, neredeyse yirmi yıl öncesine uzanan bir anlaşmayla 20th Century Fox‘a (X-Men ve The Fantastic Four ile birlikte) lisans verilen karakterlerden biriydi. Disney’in şirketin eğlence alanındaki varlıklarını satın almasıyla Marvel Studios‘a geri dönen karakterler, yavaş yavaş MCU’ya dahil olmaya başladı.

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ı bir araya getirecek olan yeni Deadpool filmi, 2021 yılında Reynolds’ın başrol oynadığı Free Guy’ı da yöneten Shawn Levy tarafından yönetiliyor. Bildiğiniz gibi MCU filmlerinde kan, vahşet ve argo gibi bir filmi R-Rated yani 18+ yapan faktörlere rastlanmıyor.

Fakat Deadpool 3 bir istisna olacak. Marvel Studios patronu Kevin Feige, Reynolds’ın karakterlerinin bu özelliğini koruyacağına söz vermişti. Serinin üçüncü devam filmi, 6 Eylül 2024 tarihinde vizyona girecek. Reynolds’ın paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.