Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight’a Nicolas Cage Geliyor!

Çok oyunculu korku oyunu için bir sonraki güncelleme için Nicolas Cage işbirliği doğrulandı.

Dead by Daylight ve Nicolas Cage işbirliği gerçek oldu. Ghost Rider, Renfield ve Face Off gibi yapımların yıldızının gelecek bir güncellemede çok oyunculu korku oyununa geleceği doğrulandı. Cage, oyuna hayatta kalan olarak katılacak. Yıldız oyuncunun sesi ve yüzü, eksiksiz olarak oyuna aktarılacak.

Nicolas Cage ve DbD işbirliği biraz garip görünse de, ünlü oyuncunun son projesi Willy’s Wonderland gibi korku yapımlarına odaklandığı için yadırgamıyoruz. BHVR, özel bir Nicolas Cage fragmanı da yayınladı ve bize deri ceketi, keçi sakalı ve yok edilmiş bir film setine benzeyen bir arka planda karakteri ilk kez görme şansı yakaladık.

Dead by Daylight’ta Nicolas Cage Olabilirsiniz

Dead by Daylight'a Nicolas Cage Geliyor!

Cage’in bir kurtulan olarak oyuna katılacağını biliyoruz. Ancak BHVR, Nicolas Cage hakkında daha fazla ayrıntıyı 5 Temmuz’da açıklayacağını duyurdu. Yeni duyuru yayınlandıktan sonra, güncelleme hakkındaki tüm bilgiler açıklanacak. Şahsen, oyuncunun, 2005 yılında vizyona giren Wicker Man (Lanetli Ada) versiyonundan bazı diyaloglarla oyuna eklenmesi harika olurdu.

Bu arada, açıklanana göre bu karakterin yalnızca ismi ve görünümü Nicolas Cage değil; Dead by Daylight’ta gerçek Nicolas Cage olarak oynayacaksınız. Öldürme ve hayatta kalma tarzınızı daha stil sahibi hale getirmek için en yeni DbD kodlarını kullanmayı unutmayın. Son olarak, güncellemenin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu arada bilmeyenler için Dead by Daylight, Varlık olarak bilinen karanlık örümcek benzeri tanrı tarafından yönetilen bir kabus dünyası olan gerçekler arasındaki gizli bir alemde geçiyor. Varlık, yeni kurbanları içeri çeker ve onları sisin içinde tuzağa düşürüyor, dehşete kapılmış bir kurtulan veya acımasız bir katil olarak hizmet etmeleri oyuncuları kendi krallığında topluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.