Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight x Alien İşbirliği Duyuruldu

Alien serisinin ikonik Xenomorph karakteri, bir sonraki Dead by Daylight güncellemesi ile oyuna eklenecek.

Dead by Daylight‘a eklenecek son korku ikonu belli oldu. Alien serisinin korkunç uzaylısı Xenomorph oyuna dahil olacak. İlk çıkışından bu yana Nightmare on Elm Street filmlerinden Freddy Krueger ve Resident Evil 3’ten Nemesis dahil olmak üzere her tür medya ürününden çok sayıda katili bir araya getirdi. Asimetrik çok oyunculu oyuna yalnızca korku karakterleri değil, ünlü isimler de katılıyor.

Oyunun hayatta kalan kadrosuna eklenen son film yıldızı Nicolas Cage oldu. Cage’in hayatta kalan en yeni kişi olarak eklenmesiyle, Behavor Interactive dikkatini tekrar katillere çevirdi. Oyunun resmi YouTube kanalında yayınlanan bir video ile Ridley Scott’ın köklü serisinden ikonik Xenomorph’un oyuna dahil edileceği ortaya çıktı. Kısa tanıtım videosu, daha fazla bilginin 8 Ağustos‘ta açıklanacağını belirterek sona erdi.

Dead by Daylight’a Xenomorph Eklenecek

Dead by Daylight x Alien İşbirliği Duyuruldu

Oyunun çıkışının üzerinden 7 yıl geçmiş olmasına rağmen güncellemeler hiç hız kesmedi. Xenomorph ve Nicolas Cage gibi isimlerin oyuna dahil edilmesiyle birlikte 2023 yılı boyunca işbirliklerinin devam edeceğini de anlamış olduk.

Xenomorph kesinlikle son birkaç on yılın en tanınmış korku karakterlerinden biri olsa da, video oyunlarındaki temsilleri pek hoş karşılanmadı. Alien: Isolation gibi eleştirmenlerce beğenilen bir oyuna karşı, Alien: Colonial Marines gibi onlarca kötü oyun çıktı. Serinin en son oyunu Alien: Dark Decent, Haziran 2023’te piyasaya sürüldüğünde yine karışık yorumlarla karşılandı.

Oyuncuların Alien güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için fazla beklemesi gerekmeyecek. Behavor Interactive, Dead by Daylight’ın en yeni katilini 8 Ağustos’ta sergileyecek. Yaratığın aynı gün oyuna eklenmesi beklenmese de, Ağustos ayı içerisinde oyuna ekleneceğini düşünüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.