Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dead by Daylight, Leatherface Lisansını Kaybedebilir

Dead by Daylight, korku efsanesi Leatherface lisansını kaybedebilir. Ancak bu kaybın nedeni henüz kesin değil.

Güvenilir bir Dead by Daylight sızıntısı, oyunun yakın gelecekte Leatherface’i kaybedebileceğini öne sürdü. Bunun nedeni ise muhtemelen The Texas Chain Saw Massacre oyununun yakında piyasaya sürülecek olması.

Dead by Daylight ile ilgili en iyi şeylerden biri, diğer orijinal kötü adamların yanı sıra Freddy Krueger, Micheal Myers ve Albert Wesker gibi çeşitli korku efsanelerini içermesi. Ancak sanırım bir efsaneye veda edeceğiz.

Dead by Daylight Karakterleri İndirime Girdi

Dead by Daylight

Sızıntı kaynağı DBDLeaks, Twitter hesabında Leatherface’in bir görüntüsünü “Hoşçakal Bubba, siste son aylarının tadını çıkar. Bodrumda kamp kurmanı sonsuza kadar özleyeceğim.” yazarak paylaştı. DBDLeaks, Leatherface’in neden oyundan ayrıldığına dair bir açıklama yapmadı, ancak gönderinin altındaki yorumlar bunun nedeninin bu yıl içinde çıkacak olan The Texas Chain Saw Massacre oyunu olduğunu gösteriyor.

DBDLeaks’in açıklamasının ötesinde, Leatherface’in kaldırılmak üzere olduğu fikrini destekleyen başka kanıtlar da var. Twitter kullanıcısı dvveet tarafından tespit edildiği üzere, Leatherface’in perkleri en son güncellendiğinde, yeteneklere alternatif isimler verildi. Bu da onların herkes tarafından kullanılabilir hale getirildiğini gösteriyor gibi görünüyor. Çünkü Stranger Things içeriği oyundan kaldırıldığında aynı durum yaşanmıştı.

Twitter kullanıcısı ahrenisabimbo da, normal fiyatına giden Leatherface hariç oyundaki tüm karakterlerin şu anda Steam’de indirimli olduğunu fark etti. Bu, kaldırıldığı duyurulduktan sonra çok daha büyük bir indirim için mi hazırlanıyor yoksa Dead by Daylight ekibi, lisansı kaybettiği için indirim mi yapıyor bilemiyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.