Dead by Daylight 1 Günlüğüne Ücretsiz!

Dead by Daylight'ın ücretsiz hafta sonu yarın bitiyor.

Geçtiğimiz haftadan bu yana ücretsiz oynanan Dead by Daylight yarından sonra ücretli olarak satışlarına devam edecek.

Behaviour Digital Inc tarafından 2016 yılında Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Dead by Daylight geçtiğimiz hafta oynaması ücretsiz olmuştu. Yaklaşık 3 gündür oynaması ücretsiz olarak oynanan yapım yarından sonra ücretli satışlarına devam edecek. Hayatta kalma ve korku odaklı olarak oynanan Dead by Daylight çok oyunculu olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuları ortak bir platformda buluşturuyor.

Yarına kadar yüzde 50 indirimle Steam’de bilgisayar oyuncularına 15.50 TL olarak sunulan oyun Deluxe paketini de yüzde 60 indirimle satıyor. Karanlık atmosferi ile bizleri sürükleyici bir dünyaya götüren geliştirici ekip, güncellemeler ile de oyuncuların fikirlerini dikkate almaya çalışıyor.

Oynaması ücretsiz hafta sonu kapsamında oyuncuların yüzünü güldüren başarılı oyun hayatta kalma teması ile bizlere rekabet dolu bir oynanış sunuyor. 4’e 1 maçlara dahil olabilecek fantastik düşmanlarla karşı karşıya geleceğiz.

Dead by Daylight 1 günlüğüne ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol