Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DC: Stargirl 3 Sezon Ardından İptal Edildi

Devam eden Stargirl 3. Sezon, 7 Aralık'ta yayın sürecini tamamlayacak ve yeni sezon gelmeyecek.

Deadline’ın bildirdiğine göre, Stargirl 3. Sezon ile sona erecek. Karar, Nexstar Media Group’un The CW ağını satın almasını tamamlamasından bir aydan kısa bir süre sonra geldi. Dizi, Geoff Johns ve Brec Bassinger tarafından lise öğrencisi Courtney Whitmore’un süper kahraman hikayesi olarak yaratıldı.

DC’nin bu dizisi, The Flash, Riverdale ve Nancy Drew gibi hikayelerini yakın zamanda bitiren çok sayıda DC karakter tabanlı süper kahraman dizisinden bir tanesiydi. Rapora göre, dizinin arkasındaki ekibe, karakterleri uygun bir şekilde uğurlayabilmeleri için mantıklı bir final yapmaları için ek süre verildi. Johns, çizgi roman karakterini 1999’da, 1996 yılında bir uçak kazasında ölen merhum kız kardeşinden esinlenerek yarattı.

Stargirl 3. Sezon ile Yayın Hayatına Son Verdi

Stargirl

İptal hakkında yorum yapan Johns, yaptığı resmi açıklamada, “Stargirl, birçok nedenden dolayı kalbimde her zaman özel bir yer tuttu. Şirketteki tüm değişimler yüzünden, bunun muhtemelen son sezon olduğunun farkındaydık, bu yüzden bunu akılda tutarak bu sezonu yazdık ve dizinin şimdiye kadarki en iyi sezonu olduğuna inandığım şeyi eksiksiz bir yaratıcı kapanışla bitirdik.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca dizinin yaratıcısı Johns, oyuncu kadrosunu ve ekibi “olağanüstü” olarak nitelendirerek övdü ve hikayeyi hayata geçirdikleri için teşekkür etti. Dizide Bassinger’ın yanı sıra Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Trae Romano, Hunter Sansone, Meg DeLacy, Alkoya Brunson, Neil Hopkins, Joy Osmanski, Amy Smart, Luke Wilson ve Joel McHale gibi isimler yer alıyordu.

Son sezon, Starman’in (Joel McHale) ölümden döndüğünü ve sessiz Blue Valley kasabasındaki yeni hayatına uyum sağlama sürecini konu alıyor. Stargirl 3. Sezonun yeni bölümleri 7 Aralık’a kadar The CW’de yayınlanmaya devam edecek, aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.