DC FanDome’da Suicide Squad ve Gotham Knights Gösterilecek

Bir tanıtım videosu ve afişi, Suicide Squad: Kill the Justice League ve Gotham Knights'ın bu yıl DC FanDome'da gösterileceğini doğruladı.

DC FanDome için yeni promosyon malzemeleri, hem Gotham Knights hem de Suicide Squad: Kill the Justice League‘in ekim ayında yayınlanacak etkinlikte görüneceğini doğruladı. DC FanDome‘un ilk etkinliği, Comic-Con ve diğer yüz yüze toplantıların pandemi kaynaklı iptallerine yanıt olarak geçen yıl gerçekleşti. Warner Bros. ve DC, dijital gösteriyi çeşitli filmler, TV şovları, çizgi romanlar ve birkaç oyunla ilgili ayrıntıları paylaşmak için kullandı.

Özellikle, Warner Bros. Games Montréal sonunda uzun süredir konuşulan Gotham Knights macerasını duyurdu. Ünlü Batman: Arkham yaratıcısı Arkhamverse’e yeni bir oyun olan Suicide Squad: Kill the Justice League’i tanıttığı için Rocksteady Studios’un uzun sessizlik dönemi de sona erdi. O zamandan beri her iki oyun da pek ilgi görmedi ve her ikisi de bu yılki E3 ve Gamescom için çevrimiçi etkinlikler sırasında kenarda kaldı. Gotham Knights’ın 2021’deki ertelemesi, pazarlama varlığını daha da engelledi, ancak bu değişiklikler ekim ayının ortalarında geldi.

DC FanDome

DC FanDome 16 Ekim’de Yayınlanacak

Resmi DC FanDome web sitesi kısa süre önce yaklaşan 2021 etkinliği için yeni bir poster ve tanıtım videosu yayınladı ve her ikisi de Suicide Squad: Kill the Justice League ve Gotham Knights‘ın dijital festivallerde yer alacağını doğruladı. Afişte özellikle Harley Quinn İntihar Timi temsilcisi olarak görev yaparken, Batgirl Gotham Knights’ı temsil edecek.

Bu arada tanıtım fragmanı içerisinde, Suicide Squad’ın daha önce gösterilen görüntülerini ve DC’nin 16 Ekim‘de ev sahipliği yapmayı planladığı etkinlikte görüneceği onaylanan her iki oyunu listeleyen bir kart paylaşıldı.

WB’nin her maceradan tam olarak ne göstermek istediği henüz açıklanmadı. Rocksteady, Suicide Squad: Kill the Justice League için yalnızca sinematik bir fragman paylaştığından, şu ana kadar oyun hakkında pek bir bilgi yok.

Gotham Knights Bağımsız Bir Oyun Olacak

Suicide Squad: Kill the Justice League, Batman: Arkham serisiyle aynı evrende yer alırken, WB Games Montréal, Gotham Knight’ın Rocksteady tarafından yaratılan markayla hiçbir bağlantısı olmadığını doğruladı. Bunun yerine Gotham Knights, Bruce Wayne’in bariz ölümünden sonra Bat-ailesinin parçaları toplaması gereken kendi hikayesini anlatacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol