Days Gone’un Dosya Boyutu Belli Oldu!

Days Gone'un dosya boyutu 67 GB olarak duyuruldu.

PlayStation 4 platformunun en çok beklenen oyunlarından birisi olan Days Gone için geri sayımlar devam ediyor. Yayınlanan fragmanlar ile oyuncuların iştahını kabartan yapım dosya boyutunu nihayet oyuncular ile paylaştı.

SIE Bende Studio tarafından geliştirilen ve Sony tarafından 26 Nisan’da PlayStation 4 oyuncularına sunulacak olan Days Gone, bugün dosya boyutu ile gündeme geldi. Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Days Gone tam olarak 67 GB gibi bir dosya alanına ihtiyaç duyacakmış. Oyun 27 GB indirmeden sonra oynanabilir olacakmış. İlk gün yaması da alacak olan yapım PlayStation 4 oyuncuları için biraz fazla dosya boyutuna ihtiyaç duyacakmış.

Oyuna gelecek olan güncelleme ile düzeltme ekleri oyuna dahil edilecek. Bu ekler ile oyun içerisinde yer alan birçok hata giderilmiş olacak. Oyun yayınlanmadan önce ön yüklemelere açılacak mı açılmayacak mı henüz bilinmezken, dosya boyutu göz önüne alınırsa ön yükleme işleminde bazı sorunlar ile karşılaşılabileceği tahmin ediliyor.

Oyuncular Days Gone’un ilk 27 GB’ını indirdikten sonra oynamaya başlayabilirler. Tabii bu süreç içerisinde  mevcut olan haritanın tamamına ve görevlerin tamamına erişemezler. İlk 27 GB içerisinde oyunculara bir kaç farklı görev sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol