Dauntless 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Dauntless 5 milyon oyuncuya ulaşmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar ve konsol oyuncuları için ilk olarak Mayıs 2018’de lansmana çıkan Dauntless kısa süre sonra adeta bir patlamaya yaratmış ve milyonlarca oyuncunun oynamasına neden olmuştu. Günümüzde 5 milyona hitap eden yapım başarılı işlere imza atıyor.

blank

Hatırlayacağınız üzere 24 Mayıs’ta yaptığımız haberlerde Dauntless’ın 4 milyon oyuncuyu geride bıraktığından söz etmiş ve oyuncu sayısının her geçen gün arttığından bahsetmiştik. Konsol ve bilgisayar platformunda tamamen ücretsiz olarak oynanan başarılı yapım geçtiğimiz hafta Epic Store üzerinde de lansmana çıkmıştı. Bilindiği üzere yapım Epic Store’dan önce resmi web sitesi üzerinden temin ediliyordu. Bugün gelen bilgiler ile oyunun 5 milyon oyuncuya ulaştığını öğrendik.

Bugün Altchar’ın yapmış olduğu habere göre Phoenix Labs’ın ücretsiz aksiyon RPG oyunu Dauntless 5 milyon oyuncu kitlesine ulaşmış. 24 Mayıs’ta 4 milyon oyuncuyu geride bırakan yapım, 4 gün gibi kısa süre sürede 5 milyon oyuncuya ulaşarak yine başarılı bir grafik oluşturmuş.

Yayınlandığı ilk günden bu yana hızla kitlesini artırmayı başaran Dauntless bu başarısını Monster Hunter World’de de borçlu gibi görünüyor. İki oyun o kadar birbirine benzer ki oyuncular hangisini oynayacakları konusunda kararsız kalmışlardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol