Darkest Dungeon Nintendo Switch Platformuna Geliyor!

Darkest Dungeon 18 Ocak'ta Nintendo Switch platformuna gelecek.

İlk kez 2016 yılında karşımıza çıkan ve Darkest Dungeon, konsol ve bilgisayar platformunda oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmış ve en iyi rol oyunları arasına adını yazdırmıştı. Bugün gelen bilgiler ile Darkest Dungeon, Nintendo Switch platformuna çıkış yapacakmış.

Red Hook tarafından geliştirilen ve yayınlanan başarılı oyun yaklaşık 2 yıl aradan sonra Nintendo Switch platformuna geleceğini duyurdu. Red Hook Studios dün resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklama da Darkest Dungeon’ın 18 Ocak’ta Nintendo Switcj platformuna geleceğini duyurdu. Oyunun DLC’leri hakkında da bilgilere yer veren ünlü geliştirici oyunun Switch platformuna çıkacağını adeta coşkulu bir şekilde duyurdu.

2016 yılında PlayStation 4, Vita ve bilgisayar platformu için çıkış yapan oyun hakkında ünlü eleştirmen Daniel Starkey, “zengin, tatmin edici ve harika başyapıt” olarak nitelendirdi. GameSpot’un incelemesinde 10 üzerinden 9 alan oyun ne derece kaliteli bir oyun olduğunu gözler önüne sermiş oldu.

DLC’lerin fiyatı şöyle:

Darkest Dungeon – $ 24.99 USD

Crimson Court – $ 9.99 USD

The Shieldbreaker – $ 3.99 USD

Sıkça Sorulan Sorular

1 – Switch sürümü dokunmatik kontrolleri destekliyor mu?

Evet!

2 – Yaklaşan DLC The Color of Madness de Switch’e gelecek mi?

Evet! O DLC için henüz bir zaman çerçevemiz yok, ancak önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

3 – Android sürüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Android sürüm için herhangi bir planımız yok.

Dilerseniz yapılan açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol