Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Darkest Dungeon 2’nin The Binding Blade DLC’si Çıktı

Darkest Dungeon 2'nin ilk DLC'si iki yeni kahraman ve dolaşan bir mini boss ile birlikte çıkış yaptı.

Darkest Dungeon 2‘nin ilk büyük DLC’si The Binding Blade çıkış yaptı. The Duelist ve The Crusader isimli iki yeni karakter getirecek olan paket, farklı oynanış stilleri sunacak. Eskrim dövüşçüsü olan The Duelist agresif duruşlar arasında geçiş yapabilecekken, ilk oyundan tanıdığımız ve çok sevdiğimiz The Crusader ise kutsal ateş kullanan bir savaşçı olacak.

Ek paket hem Steam hem de Epic Games Store’da satışa sunuldu. Normalde 9,99 USD fiyat etiketiyle satışa sunulan ek paket, Steam‘de MENA USD yerel fiyatlandırması ile 5,79 USD (170 TL) karşılığında satışa sunuldu. Ek paketin Epic Games Store‘daki fiyatı ise 76 TL olarak belirlendi. Oyuna Epic’ten sahipseniz, ek paketi çok daha ucuza kapabilirsiniz.

Darkest Dungeon 2: The Binding Blade İçerikleri

Darkest Dungeon 2'nin The Binding Blade DLC'si Çıktı

Darkest Dungeon 2’deki yeni mini boss Warlord, oyuncular Dağ’a doğru yol almaya çalışırken etrafta dolaşırken bulunabilecek. Stüdyo, Warlord hakkında çok fazla ayrıntı açıklamamış olsa da, karşılaşmanın tehlikeli olduğu ve yeni bir strateji katmanı gerektirdiği belirtildi. Bunun haricinde, ek paketin en büyük olayı ise iki yeni karakter eklemesi olacak. Karakterlerin detaylarını aşağıda yazdık.

The Duelist düşman savunmalarını görmezden gelebilecek ve yüksek hasarlar vurabilecek. Bu karakterin bir yeteneği ise ekibin bekleme sürelerini ortadan kaldırabilecek ve savunma ile saldırı yönünde ekip arkadaşlarına destek ekleyebilecek. Ayrıca hem ön hem de arka saflarda savaşmaya uyumlu olan bu karakter, saflar arasında hareket edebilecek.

İlk oyunda da yer alan The Crusader ise yine kutsal ateş kullanmaya devam edecek ve düşmanlarına ciddi hasar verecek. Ayrıca ağır darbelere dayanabilen bir karakter olarak ekibini iyileştirme ve stresten kurma yoluyla da destekleyebilen bir karakter olacak. Bu karakter, çok yönlü olmasına rağmen genellikle ön saflarda savaşmaya uygun olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.