Dakar 18 Bekleneni Verememiş Gibi Görünüyor!

Dakar 18 ne yazık ki oyuncuların beklentisini karşılamadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Oyunculara adrenalin dolu bir atmosfer sunan Dakar 18 25 Eylül’de konsol ve bilgisayar platformuna çıkmıştı.

Oyunculara birbirinden farklı araç modelleri sunan Dakar 18 yayınlandığı günden bu yana ne yazık ki pek de olumlu geri bildirim almadı. Tek oyunculu ve çevrimiçi oyunculu olarak oynanabilen yapım da motosikletler, araçlar ve kamyonlar yer alıyor. Steam’de karışık olarak nitelendirilen yapım 77.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Peugeot, KTM, Honda, Yamaha, Mini, Renault ve Mitsubishi gibi birbirinden ünlü firmaların araçları oyunculara sunulurken görsel efektler ve oynanış mekanikleri ne yazık ki gerçeği yansıtmadı. Oyun bilgisayar platformunda son 24 saatte 167 kişi tarafından oynanırken, 25 Eylül’den bu yana da maksimum 260 oyuncu tarafından Steam’de oynandı. Konsol ve bilgisayar platformunda yetersiz kalan yapım 30 Eylül’de aldığı güncelleme ile hataları düzeltme odaklı hareket etse de şuan için yetersiz kalıyor.

Oyunculara birbirinden farklı motosiklet, araç ve kamyon modellerini sunan yapım uzun bir bekleyişin ardından adrenalin severlere sunulmuştu.

Dileyen oyuncular Steam Charts detaylarına buradan göz atabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol