Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk Edgerunners Açılış Sekansı Yayınlandı

Cyberpunk Edgerunners, bu yıl Eylül ayında çıkış yapacak. Netflix, animenin açılış sekansını göstererek hayranların heyecanını körükledi.

Cyberpunk Edgerunners‘ın açılış sekansını görme şansı yakaladık. Cyberpunk 2020 adlı bir masa oyununa dayanan Cyberpunk 2077, birçok kişiye Mike Pondsmith tarafından yaratılan distopik bilim kurgu evrenini tanıttı. İlk lansman sıkıntılarına rağmen, Cyberpunk 2077’nin satışları o zamandan beri oyunun başarılı olduğunu kanıtladı.

Yeni Cyberpunk hikayeleri, ortama dayalı sınırlı bir Netflix anime dizisi olan Cyberpunk Edgerunners ve Cyberpunk 2077 için bir genişleme paketi yolda. Anime ilk olarak 2020’de duyuruldu ancak anime ilk duyurudan bu yana sessizliğe gömüldü. Bu yıl ise ilk kez bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Bugün ise Netflix, YouTube’da anime için açılış sekansını yayınladı ve hayranlara gösterinin konusu hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

Cyberpunk Edgerunners Açılış Sekansı

Cyberpunk Edgerunners

Açılış, ekranın köşesinde duran Cyberpunk Edgerunner’ın kahramanı ile başlıyor ve serinin masa üstü RPG oyunundan ziyade Cyberpunk 2077’ye dayandığını doğrulayan bir metin çıkıyor. Mike Pondsmith tarafından yaratılan orijinal hikayelerin bazı hayranları bunu görünce biraz hayal kırıklığına uğrayabilir ancak Edgerunners’ın Pondsmith’in çalışmalarından da ilham aldığını belirtelim.

Fragmandaki silüetlerde hem Cyberpunk 2077’nin hem de anime yan ürünü olan Night City’nin görüntülerinin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Yerlerin ve karakterlerin görüntüleri görüldükleri anda kaybolduğu için açılışta herhangi bir ayrıntıyı seçmek kolay değil. Değişmeyen tek şey, Netflix tarafından “Night City’de hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu” olarak tanımlanan Cyberpunk Edgerunners’ın kahramanı.

Hayranlar, özellikle açılışta her iki karakter de benzer bir tasarımı paylaştığı için, Cyberpunk 2077’nin kahramanı V’nin başrolde olmasını beklerken, Netflix animesinde David Martinez adında yepyeni bir kahraman yer alıyor. Cyberpunk Edgerunners’ın açılış sekansını aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.