Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077’nin Google Stadia Lansmanı Gecikecek

Cyberpunk 2077'yi lansman gününde Stadia kullanıcıları oynayamayacak.

En son gelen bilgilere göre, Cyberpunk 2077’nin lansman gününde Google Stadia’da oynamak isteyen oyuncular bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar. Ancak oyun yıl sonunda önce Google Stadia’ya gelmiş olacak.

Cyberpunk 2077nin Google Stadia Lansmanı Gecikecek

Bu yılın başlarında gecikme yaşayan Cyberpunk 2077’nin şu anki açıklanmış olan resmi çıkış tarihi 17 Eylül 2020 olarak ayarlandı. Ancak son gelen bilgilere göre Google’ın akış platformu olan Google Stadia’da oyunu oynamak isteyen oyuncular lansman gününde oyuna erişim sağlayamayacaklar.

CD Projekt RED’in en son basın açıklamasına göre, Cyberpunk 2077, 17 Eylül 2020 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One‘da oynanabilecek ancak Google Stadia sürümünde oynamak isteyen oyuncular oyunun çıkış gününde oynayamayacaklar. Geliştirici şirket olan CD Projekt RED, Google Stadia sürümü için “yıl sonundan önce gelecek” dedi.

Google Stadia sürümü için net bir tarih vermeyen CD Projekt RED yıl sonundan önce Stadia sürümünün çıkacağını ve oyuncuların Stadia sürümü üzerinden Cyberpunk 2077’yi oynayabilecekleri söylendi.

Google Stadia’nın aksine NVIDIA GeForce NOW’da oynamak isteyenler oyunu satın aldıktan sonra GeForce NOW uygulaması üzerinden oyunu oynayabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.