Cyberpunk 2077’de Multiplayer İçerik Olabilir

Beklenen oyunda multiplayer olacak mı?

CD Projekt RED’in web sitesinde bugün bir dizi ilginç iş ilanları yayınlandı. Firma toplamda üç iş pozisyonu açarken, bunlardan ikisi Cyberpunk 2077 ile ilgili oldu. CD Projekt RED iki tane ağ programcısı ve bir tane de uzman teknoloji programcısı arıyor. Her ne kadar doğrudan oyunun multiplayer olacağı bilgisi verilmese de, başarılı firma yeni oyunu Cyberpunk 2077 için işe alacağı adaylardan önceki multiplayer nişan alma oyunu deneyimlerini de soruyor.

Cyberpunk 2077 için aranan ağ programcısı için iş ilanında yer alan şu kısımlar dikkat çekti:

– Red Engine’in ağ katmanlarının tasarımı ve uygulamasını yapmak

– Var olan sistemlere multiplayer değişikliklerin tasarlanması ve uygulanmasında yardımcı olmak

– Red Engine’in geleceğini şekillendirmek

Görüldüğü gibi açıkça oyunda multiplayer elementler olacağı belirtilmese de, gelecekte Cyberpunk 2077’e çoklu oyuncu seçeneklerinin gelme ihtimali var. CD Projekt RED de bu alanda tecrübesiz bir firma ve şimdiye kadar hep senaryo odaklı, tek kişilik oyunlar ürettiler. Dolayısıyla bu alanda deneyimli birini işe almak istemeleri son derece normal.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol