Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition Duyuruldu

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition'ı duyurdu. Phantom Liberty genişletmesini içeren sürüm, 5 Aralık'ta piyasaya sürülecek.

CD Projekt Red, ana oyunun yanı sıra son çıkan Phantom Liberty genişletmesini de içeren Cyberpunk 2077 Ultimate Edition‘ı duyurdu. Polonya merkezli stüdyo, sürümün hem fiziksel hem de dijital olarak 5 Aralık‘ta Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürüleceğini açıkladı. Fiyat bilgisi henüz paylaşılmadı.

Steam’in Türk lirasına desteğini sonlandırmasının ardından fiyatı en fazla artan oyunlardan biri de Cyberpunk 2077 oldu. Daha önce 799 TL olan açık dünya aksiyon macera oyunu, artık 44,99 dolardan listeleniyor. Yani güncel kur ile 1.295 TL. Başlangıçta 400 TL’den çıkış yapan Phantom Liberty paketi ise 22,49 dolar (647 TL) olarak güncellendi.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, 5 Aralık’ta Çıkacak

Gizem, polisiye, casusluk, siyaset ve gerilim temalarının etrafına inşa edilen bir macera sunan son DLC, büyük bir beğeni topladı. Hatta, oyunu yıllar önce bırakan çoğu kişiyi bile geri döndürmeyi başardı. Bu anlamda Cyberpunk 2077‘nin inişli çıkışla serüveninde çok önemli bir dönüm noktasını temsil ettiğini söylemek mümkün.

Şu ana dek 25 milyondan fazla satan oyun, iki sene önceki lansmandan sonra ortaya çıkan hatalar, donmalar ve çökmeler sebebiyle büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Oyun o kadar problemliydi ki, en sonunda PlayStation Store’dan dahi kaldırıldı. Zaman içinde aldığı yamalar sayesinde oynanışa zarar veren çoğu hatasından arınan Cyberpunk 2077, nihayet düzlüğe çıkmayı başardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.