Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077’nin Bazı Sorunlarına Hala Çözüm Aranıyor

Nihayet beklenen Cyberpunk 2077 yamasını yayınlayan CD Projekt, hala bazı sorunlara çözüm aradığını açıkladı.

CD Projekt, oyunun nihayet PlayStation 5 ve Xbox X/S sürümlerini piyasaya sürdüğünü gösteren büyük 1.5 yamasının gelmesinin ardından Cyberpunk 2077 ile ilgili sorunları araştırıyor. Yamayla birlikte sorunların büyük bir kısmını çözen ve yeni eklemeler yapan firma henüz problemleri tamamen bitirmiş değil.

Kullanıcılar tarafından belirlenen ve şu anda CD Projekt tarafından araştırılan sorunlar arasında, ses yazılımıyla ilgili olduğuna inanılan yamayı uyguladıktan sonra disk sürümünün PS4’te başlatılmaması ve oyunun PC’de başlatıldığında çökmesi yer alıyor. İkinci noktada CD Projekt, bu sorunlardan etkilenen kullanıcıların sağladıkları bir öğreticiyi kullanarak belirli ses sürücülerini devre dışı bırakmasını önerdi.

Cyberpunk 2077 Sorunları Henüz Tamamen Çözülmedi

Cyberpunk 2077

Bu sorunların ötesinde, CD Projekt ayrıca PS4 başarımlarının PS5’e aktarılmasına izin verme olasılığını ve Xbox Series S’deki mevcut 30 FPS kare hızı sınırına bir değişiklik yapma imkanını araştırıyor. CD Projekt, “Seçeneklerimizi araştırıyoruz ancak bunun mümkün olup olmayacağını bilmiyoruz ve başarımlar söz konusu olduğunda geriye dönük olarak gerçekleşip gerçekleşemeyeceğini bilmiyoruz” dedi.

Cyberpunk’ın uzun zamandır beklenen Yama 1.5 detayı açıklandı ve yama salı günü yayınlandı. Özetle yama, sonunda oyuncuların V’nin görünümünü değiştirmesine izin veriyor ve saç renkleri ve makyaj gibi yeni karakter özelleştirme seçenekleri içeriyor. Ayrıca artık ek daireler satın alabilir ve farklı renk şemaları ile yeniden modellenmesini sağlayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.