Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Cyberpunk 2077 Google Stadia İçinde Duyuruldu!

Cyberpunk 2077 Gamescom 2019'da Google Stadia müjdesi verdi.

Gelmiş geçmiş en çok merak edilen oyunlardan birisi olan Cyberpunk 2077 bu yıl adından epey söz ettirdi. Her geçen gün gündemde kendine yer bulan yapım Köln’de düzenlenen Gamescom 2019’da sahne aldı.

Cyberpunk 2077 Google Stadia İçinde Duyuruldu 2

Bu yıl çıkması beklenen ve geçtiğimiz aylarda 2020’nin Nisan ayında lansmana çıkacağı ifade edilen Cyberpunk 2077 Gamescom 2019’da da hayranlarının karşısına çıktı. Şu sıralar ilgiyle takip edilen Gamescom 2019 en ufak bir gelişmede oyun dünyasını yerinden oynatıyor adeta. Bugün gelen bilgiler ile Cyberpunk 2077’nin Google Stadia sürümünün de olacağı belli oldu.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin Google Stadia sürümünün de olacağını ifade etmiş ve oyunun diğer sürümlerle aynı içeriklere sahip olacağından bahsetmiş. Resmi olarak yapılan açıklama ile oyunun yeni nesil oyun konsolu olarak karşımıza çıkacak olan Google Stadia’da da oynanabileceği belli olmuş oldu.

7 yıldır geliştirilmeye devam eden yapım Gamescom’da hayranlarına detaylı bilgi sunarken bir de geliştirici günlüğü tadında bir video yayınladı.

Yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.