Cyberpunk 2077 Epic Store’a Özel Olmayacak!

Cyberpunk 2077 Steam ve GoG'da yayınlanacak.

2019 yılı içerisinde çıkış yapması beklenen ve geçtiğimiz yıl adından epey söz ettiren Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak hala bilinmiyor. Şu sıralar Steam’in elinden yeni çıkacak olan oyunları birer birer kapan Epic Store gözünü Cyberpunk 2077’e dikmiş gibi görünüyor. Yapımın Twitter adresinden yapılan açıklama ile oyunun Epic Store’a özel olmayacağı belirtildi.

The Division 2, Metro Exodus ve The Walking Dead The Final Season gibi oyunları birer birer Steam’in elinden kapan Epic Store, şu sıralar Cyberpunk 2077 ile anılmaya başlandı. Henüz resmi bilgilerin yer almadığı bu haberimizde Altchar’ın yapmış olduğu haberden bilgiler aldı. Altchar’ın yapmış olduğu habere göre rol oyunu olarak konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Cyberpunk 2077, Epic Store’a özel bir oyun olmayacakmış.

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter adresinden yapılan resmi açıklama ile CD Projekt oyunculara beklenen sorunun cevabını veriyor. Geliştirici Cyberpunk 2077’nin Epic Store’a özel olmayacağını, oyunun PC versiyonunun Steam ve GoG’da oyunculara sunulacağını belirtiyor.

Tabii Epic Games resmi olarak CD Projeck’te herhangi bir teklif de götürmemiş. Yani geliştirici ekip oyunculardan gelen bir soru üzerine bu yanıtı vermiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol