CS:GO’ya Battle Royale Modu Geldi!

CS:GO'nun hayatta kalma modu Danger Zone yayınlandı.

Günümüzün en çok oynanan FPS oyunu olarak adından söz ettiren Counter-Strike: Global Offensive popüler oyun modu olan Battle Royale modunu oyunculara sundu.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Counter-Strike: Global Offensive taktiksel bir oynanış üzerine kurulu olan yeni modunu oyunculara sundu. Günümüzün en çok oynanan oyun modu olarak akıllara kazınan Battle Royale, 1 yıl aradan sonra CS:GO cephesinde de kendine yer buldu. Oyunculara yüksek tempolu bir oynanış sunan yeni modun adı Danger Zone olarak duyuruldu. Danger Zone modu ile oyuncular hayatta kalan son oyuncu olmaya çalışacaklar.

Yeni mod ile oyuncular dilerlerse tekli, ikili ve üçlü takımlar halinde maçlara katılabilecekler. Buna ek olarak başarılı FPS oyunu artık ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunun ücretsiz modunu oynayan oyuncular seçkin hesaplı oyuncular ile karşı karşıya gelemeyecekler. Ayrıca yapımın ücretli hali de 77.50 TL gibi bir fiyata sahip oldu. Oyunu satın alan tüm oyuncular seçkin hesap  olarak seçkin hesaplı oyuncular ile karşı karşıya gelecekler.

Yeni gelen Danger Zone modu ile oyuncular artık hayatta kalmak için mücadele edecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol