CS:GO Yeni Bir Güncelleme Daha Aldı!

CS:GO'ya iki yeni harita eklendi.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme alan ve oyun içinde bazı değişiklikler yapan Counter-Strike: Global Offensive bu sabah yeni bir güncelleme daha duyurdu.

Oyun içerisine gelen yeni güncelleme ile birlikte oyuna iki yeni harita eklendi. İki yeni haritanın gelmesi ile birlikte Canals adlı harita da rekabetçi moddan kaldırıldı. Çeşitli değişikleri getiren güncelleme ile oyundaki ekonomi de iyileştirdi. Oyuncular 1400 dolar yerine 1900 dolar ile tabancalar alabilecek ve oyuna giriş yapacaklar. Geçtiğimiz günlerde de çeşitli iyileştirmeler alan yapım silahları da yine unutmadı.

Oyunda yer alan CZ75a, Tec9, SG553 ve AUG gibi silahlarda çeşitli değişiklikler yapıldı. CZ75a adlı silahtaki artan geri tepme hatası ortadan kaldırıldı. Ayrıca biraz daha geliştirilmiş bir iyileştirme yapıldı.

Tech9’a çeşitli iyileştirmeler yapıldı ve oyuncular için daha güvenli atışlar yapabilme imkanı getirildi.

SG553 adlı silahın fiyatı 2750 dolara, AUG adlı silahın fiyatı ise 3150 dolara düşürüldü.

Tüm dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanan başarılı yapım yeni içerikler almaya ve geliştirilmeye devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol