Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valve, CS:GO 2022 Hizmet Madalyası’nı Tanıttı

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO'nun geliştiricisi Valve, 2022 yılı için Hizmet Madalyası'nı tanıttı.

Valve, CSGO 2022 Hizmet Madalyası‘nı resmen tanıttı. Bu özel rütbeye ulaşmak isteyen oyuncuların, 40. seviye olan Global General‘e ulaşmaları gerekiyor. Günün sonunda deneyim puanları kıstas alınacağı için, CS:GO’da herhangi bir modu oynayarak bu seviyeye ulaşabilirsiniz.

Valve, her yıl CS:GO‘da belirli bir başarı eşiğini geçen oyunculara Hizmet Madalyası veriyor. Son 12 aydır aktif bir oyuncu olduğunuzu simgeleyen bu küçük ödül, girdiğiniz maçlar sırasında diğer oyuncular tarafından görülüyor. Aynı şekilde bu apoleti isminizin yanında da sergileyebiliyorsunuz.

CSGO 2022 Hizmet Madalyası

CSGO 2022 Hizmet Madalyası

Yukarıda belirtilen seviyeye ulaşarak CSGO 2022 Hizmet Madalyası kazanmanız halinde rütbeniz sıfırlanıyor. Eğer tekrardan aynı seviyeye gelirseniz, Hizmet Madalyaları’nın içerisindeki renk kırmızı, yeşil ve mor gibi farklı renkler alıyor.

Yeni yılın Hizmet Madalyası, 1 Ocak’tan itibaren mevcut olacak. Eğer yıl sonundan önce 40. seviye olan Global General’e ulaşır ve rütbelerinizi sıfırlamayı başarırsanız, 2021 madalyasını da alabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.