CryoFall Nisan 2019’da Çıkacak!

CryoFall Nisan ayında erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkacak.

MMO oyunları arasında yer alacak olan CryoFall Nisan ayında Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak. Basit grafiklere sahip olan oyun, erken erişim oyunu olarak oynanacak.

2D grafik açılarına sahip olan CryoFall çok oyunculu olarak dünyanın farklı noktalarındaki oyuncuları yan yana getirecek. RYO oyunu olarak karşımıza çıkacak olan oyunda 6 farklı dil desteği yer alacak. Oyun içerisinde hayatta kalabilmek için mücadele edeceğiz. Oyun içerisinde verilen görevleri yerine getirecek ve seviyemizi yükseltmeye çalışacağız. Yapım içerisinde ilerlerken karşımıza çıkan vahşi hayvanları etkisiz hale getirecek, gece ve gündüz döngüsü eşliğinde vahşi hayvanlar ile mücadele edeceğiz.

AtomicTorch Studio tarafından geliştirilen oyunda ticaret yapacak, harita üzerinde kaynak toplayacak, tarımsal ve teknolojik alanlarında adımlar atacağız. Keşif türünde içerikleri ile ilerlemeye dayalı bir oynanış sunacak olan yapımda geniş bir harita yer alıyor. Oyuncular birbirleri ile etkileşimler halinde beraber hareket edebilecek, görevleri arkadaşları ile birlikte yapabilecekler. Farklı ortamlarında yer aldığı oyunda özellikle çöller oyuncuların beğenisini kazanacak.

AtomicTorch Studio tarafından geliştirilen CryoFall, Nisan 2019’da Daedalic Entertainment tarafından Steam’de yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol