Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anime Servisi Crunchyroll, Nintendo Switch’e Geldi

Crunchyroll'un 14 günlük Premium deneme sürümü de mevcut.

Anime dizileri ve filmler için bir abonelik hizmeti olan Crunchyroll artık Nintendo Switch’te mevcut. Hizmeti şu anda eShop’tan indirilebilirsiniz ve farklı dillerde 1.000’den fazla içerik bulabilirsiniz. Hizmete Premium abonelik ile reklamları kaldırabilir, Japonya’dan sadece bir saat sonra yeni bölümleri izleyebilir ve çevrimdışı indirme yapabilirsiniz.

Hizmet, dosyalar oldukça büyük olduğu için çevrimdışı modda anime izlerken indirme yapmak için bir microSD kartın kullanılmanızı öneriyor. Bunun yanı sıra Premium aboneliği 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra en pahalı abonelik şu anda 7.99 Euro (yıllık 79,99 Euro), daha ucuz bir sürüm ise çevrimdışı görüntüleme olmadan ayda 6.50 Euro olarak satışa sunuldu.

Crunchyroll Wii U’da Kullanılamayacak

Crunchyroll

Anime yayın hizmeti Wii U’da da mevcuttu ancak bu konsol için eShop satın almalarını devre dışı bırakacak ve bu platformlara özel tüm içerik şu anda kaybolacak. Geçen yıl Crunchyroll için bir Shenmue animesi duyuruldu ve seri bu ayın başlarında 5 Şubat’ta bölümlerine başladı.

Crunchyroll, Nintendo Switch’in piyasaya sürülmesinden beş yıl sonra Avrupa’daki hizmette YouTube, Twitch ve Pokémon TV’ye katılan son uygulama oldu. Bunun yanı sıra Sony’nin Crunchyroll’u satın alma niyetini ilk olarak geçen yıl 957 milyon dolar teklif verdiğinde duymuştuk. Geçtiğimiz sene 10 Ağustos’ta Sony hizmetin, 5 milyon ücretli abonesini ve 120 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısını güvence altına aldığını duyurmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.