Crowfall

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.3

Kullanıcı

Crowfall’a Mevsimler Geliyor

Crowfall'da artık dört mevsim yaşanacak!

Crowfall sitesine bugün yeni bir güncelleme gelirken, oyunun yapımcısı Thomas Blixtev Blair bizimle ayrıntıları paylaştı. Yeni güncellemenin heyecan verici özellikleri bulunurken bunların arasında mevsimler de dikkat çekiyor. v.5.7 güncellemesiyle birlikte başarılı oyun Crowfall’a artık mevsimler de eklenecek ve bunlar oyunun evreni üzerinde hayati değişikliklere yol açacaklar.

blank

Sitede verilen bilgilere göre mevsimlerle gelecek olan hava durumu etkileri sadece yılın belli dönemlerini yansıtmayacak. Bu mevsimler oyunun tüm kıtası üzerinde etkili olacak ve dinamik değişimlere yol açacak.

Bunu gerçekleştirmek için de Crowfall’a Seasons Manager adlı bir araç yerleştirilirken, zamanı takip edecek ve değişiklikler uygulayacak. Her bir mevsimde aynı zamanda gece gündüz döngüsü de yer alacak ve bu da hem oyunun dünyasına, hem nesnelere, hem de oyunculara etki edecek

Crowfall’da mevsimlerin çeşitli buff ve debuffları da olacak. Örneğin bahar mevsiminde elmaların düşme oranı artacak, sonbaharda ise bu oran azalacak. Ayrıca sonbahar ve kış mevsimlerinde genel hasat oranı da azalacak.

Bakalım yeni mevsimler güncellemesi oyuncuları memnun edecek mi?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol