CrossCode 2020’nin İkinci Çeyreğinde DLC Paketi Almaya Başlayacak!

CrossCode'un DLC alacağı tarih 2020 olarak netleşti. Yapım 2020'de konsollar için de piyasaya sürülecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bilgisayar ve konsol platformunda oynanmaya devam eden CrossCode 2D grafik açıları ile oyuncuları tatmin etmiş ve beklendiği gibi yüksek satış rakamlarına imza atmıştı. Yeni gelen haberlere göre 2020’de oyuna güncellemeler ve DLC paketleri gelecekmiş.

Steam Sonbahar indirimleri kapsamında Steam üzerinde yüzde 20 indirime giren CrossCode ksa süreliğine 31.00 TL yerine 24.80 TL’ye satılmaya devam ederken yeni gelişmeler ile de oyuncularını heyecanlandırdı. Steam üzerinde epey olumlu geri bildirim alan yapım 2020 yılında oyuncularına yepyeni içerikler sunacakmış.

GamingBolt’un haberine göre CrossCode’a gelecek olan ilk genişleme paketi ile oyunculara daha fazla görev, daha fazla zindan ve ilginç bir oyun hikâyesi sunulacakmış. DLC paketine ek olarak oyunculara yeni güncellemeler de sunulacak. Bu güncellemeler ile de sürekli oyun içerisinde meydana gelen hatalar giderilecek, yeni içerikler oyunculara sunulmaya devam edilecekmiş.

Oyunun konsol versiyonları da 2020’ye ertelenirken, 2020 yılında oyunun hem konsollara çıkışı hem de çeşitli genişlemeler alacağı ifade edilmiş. Bunlara ek olarak oyuna gelecek olan DLC paketlerinin henüz çıkış tarihleri de belirlenmemiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol