Crackdown, Xbox One ve Xbox 360’da Ücretsiz Oldu!

Crackdown konsol oyuncularına ücretsiz olarak sunuluyor.

Aksiyon ve macera oyunu olarak 2013 yılında yayınlanan Crackdown, Xbox One ve Xbox 360 platformları için ücretsiz oldu.

Realtime Worlds tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından konsol oyuncularına sunulan Crackdown artık ücretsiz olarak oynanacak. Bir döneme damga vuran ve Crackdown serisinin ilk versiyonu olan yapım fantastik oynanış özellikleri ile yayınlandığı dönem oldukça tutulmuştu. Türkçe dil desteğinin yer almadığı oyunda birbirinden farklı haritalarda benzersiz silah modelleri ile savaşlara katılıyor ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Geriye dönük uyumluluk sayesinde Xbox One’da da oynanabilir olan fütüristik aksiyon ve macera oyunu bedava olarak dağıtılıyor. Yeni sürümünü 2019’un Şubat ayında karşımıza çıkaracak olan Microsoft, ilk versiyonu da ücretsiz olarak dağıtma kararı aldı. Aksiyon sahneleri ile oyuncuları aksiyona doyuracak olan yapım farklı karakter tiplemelerine de sahip. Gerçeklikten uzak ve renkli bir dünyaya sahip olan yapım da oyuncular takım arkadaşları ile ortak hareket edebiliyor ve şehrin sokaklarında dolaşabiliyorlar.

6.15 GB dosya boyutuna sahip olan Crackdown, Xbox One ve Xbox 360 platformu için ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>