Corona Virüsü Nedeniyle Bir Fuar Daha İptal Edildi

Corona virüsü nedeniyle iptal edilen fuarlar arasında bir yenisi daha eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Corona virüsü nedeniyle iptal edilen fuarlar arasında bir yenisi daha katıldı. İşte Corona virüsü nedeniyle iptal olan o fuar. 

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan corona virüsü nedeniyle yaşanan ölümlerin sayısı artmaya devam ediyor. Virüs nedeniyle ölenlerin sayısı 1.381 kişiye ulaşırken corona virüsü vakalarında artışlar devam ediyor. 

Henüz tedavisi bulunmayan corona virüsü nedeniyle geçtiğimiz günlerde Mobil Dünya Kongresi iptal edilmişti. Bu iptalin ardından 2020 yılı içerisinde düzenlenecek olan fuarların akibeti merak edilmişti. MWC 2020 etkinliğinin ardından Japonya’da düzenlenen ve fotoğraf – kamera endüstrisinin bir araya geldiği CP+ 2020 etkinliği iptal edildi.

Alınan bu iptal kararının hem iyi hem de kötü yanı bulunuyor. Corona virüsü nedeniyle düzenlenecek olan büyük fuarlar salgının artmasına neden olabilir. Zira iptal edilen fuarlara yenilerinin ekleneceğini düşünen uzmanlar bu fuarların arasında mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nın da olabileceğini düşünüyor.

Fuarların iptal edilmesiyle birlikte teknoloji şirketleri yeni ürünlerinin tanıtımını ileri bir tarihe aldı. Apple’ın iPhone 12 modelinin duyurulacağı etkinliğinde de corona virüsü nedeniyle ertelenebileceği düşünülürken, corona virüsünün yerli otomobili de etkilediği açıklanmıştı. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol