Control’den ‘Gerçeği Arama’ Fragmanı Geldi!

Control'ün yeni fragmaı merak uyandırıyor.

Duyurulduğu günden bu yana sık sık fragmanlar ile oyuncuları heyecanlandırmayı başaran Control Epic Store üzerinde 99.00 TL olarak ön siparişlere devam ederken, oyuna dair yeni bir fragman daha yayınlandı. Fragman ‘Gerçeği Arama’ temasına sahip olarak karşımıza çıktı.

New York’ta yer alan gizli bir ajanı kontrol edeceğimiz oyunda dünya dışı bir tehdide karşı mücadele edecek ve Control’ü yeniden ele geçirmeye çalışacağız. Üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde Jesse Faden isimli dişi karakteri kontrol ederek oyun içerisinde karşımıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirecek, ekipmanları özelleştirerek yeni kombinasyonlar oluşturabileceğiz.

Sık sık fragmanlar ile oyun içerisine dair çeşitli bilgi paylaşımı yapan Remedy Entertainment, yeni bir fragman ile oyunculara ortamı ve aksiyon sahnelerini gösterdi. Yeni fragman PS4 platformu üzerinde gösterilirken, fragmanın ana konusu ise ‘Gerçeği Arama’ olarak duyuruldu.

35 GB’dan daha az bir dosya boyutuna sahip olacak olan oyun, 39 saniyelik Gerçeği Arama temalı fragmanında bizlere birbirinden farklı diyalog sahnelerini, ortamları ve içerikleri hızlı bir şekilde gösteriyor.

Control 27 Ağustos’ta lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol