Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Concord Betası, Tüm PS Plus Üyelerine Açık Olacak

Yayıncı koltuğunda Sony'nin oturduğu 5v5 takım tabanlı nişancı oyunu Concord'un açık betası, tüm PS Plus üyeleri ücretsiz bir şekilde katılabilecek.

Mayıs ayındaki State of Play sunumunda tanıtılan Concord, Sony’nin canlı hizmet portfolyosundaki en önemli oyunların başında geliyor. Takım tabanlı çevrimiçi birinci şahıs nişancı, Nisan 2023’te Sony tarafından satın alınan Washington merkezli bir geliştirici olan Firewalk Studios‘un ilk oyunu konumunda.

Concord için 12 – 14 Temmuz tarihlerinde bir açık beta düzenleneceğini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Dün ise teste PC’den katılacak olan kullanıcılar için sistem gereksinimleri yayımlanmıştı. Başlangıçta yalnızca ön sipariş verenler bu hafta sonundaki betaya erişebilecekti. Fakat Sony, bugün yaptığı açıklamada PS5 tarafındaki testi tüm PlayStation Plus üyelerine açtığını duyurdu.

Concord Betası, Tüm PS Plus Üyelerine Ücretsiz

Concord betası, PS5 ve PC’de 12 Temmuz Cuma günü saat 20:00‘da başlayacak. PS5 kullanıcıları beta sürümünü bugün, 11 Temmuz Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren önceden indirebilecekler. Öte yandan önümüzdeki hafta, 18 Temmuz Perşembe gününden 21 Temmuz Pazar gününe kadar herkese açık bir Açık Beta gerçekleşecek.

concord beta

Her iki beta dönemi de PS5 ve PC’de eş zamanlı olarak yürütülecek ve her iki platformda cross-play’i etkinleştirme seçeneği olacak. Beta, oyunun lansman karakterlerinden 16’sının tamamını ve oyunun hikayesini anlatan sinematik sekanslar içerecek. Testte ayrıca Clash Point, Trophy Hunt ve Cargo Run olmak üzere üç mod olacak.

Oyuncuların ‘serbest nişancılar’ olarak yarıştığı ve rakip takımları alt etmeye çalıştığı 5’e 5 takım tabanlı bir nişancı oyunu olan Concord, 23 Ağustos‘ta PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürülecek. Valorant, Apex Legends ve Overwatch gibi oyunlara rakip olacak yapım, Steam‘de 40 dolar karşılığında ön sipariş verilebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.