Conan Exiles

MMORPG
Takip Et
7.9

İyi

6.1

Kullanıcı

Conan Exiles’a Turan DLC’si Geliyor

Conan Exiles - Treasures of Turan çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Funcom’un sevilen açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles, çıktığı günden bu yana epey yol kat etti. Her ne kadar Erken Erişim döneminde eleştiriler alsa da, yapılan güncellemelerle pek çok sorun giderildi ve oyun daha iyi noktaya geldi. Şimdi ise Conan Exiles için Treasures of Turan DLC paketi duyuruldu ve bu sefer Doğu’nun Turan Krallığı’na gidiyoruz.

Aslına bakarsanız Treasures of Turan adlı bu DLC PC ile PlayStation 4 için bugün çıkış yaptı. Fakat Xbox One sürümü için biraz daha beklemek gerekiyor. Kozmetik bir DLC olan Treaasures of Turan ile Turan kültürü Conan Exiles’a ekleniyor ve bu dönem ile mimariye uygun saraylar, anıtlar yapabiliyoruz, gergedan ile filleri eğitip kullanabiliyoruz ve Turan ipeklerini üstümüze giyebiliyoruz.

Ek paketin içinde 39 Turan bina yapısı yer alırken, üç set halinde 15 yeni zırh ekleniyor. Bunların arasında Turan paralı asker giysileri de yer alıyor. Aynı zamanda yine Turan temalı yeni silahlar, savaş boyaları ve özel hayvan skinleri de oyuna eklendi.

Ayrıca Funcom bir Season Pass de yayınladı ve bunun içinde hem Treasures of Turan, hem de yıl sonuna kadar yayınlanacak üç DLC bulunuyor: Riders of Hyboria, Blood and Sand ve Mysteries of Acheron.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol