Conan Exiles

MMORPG
Takip Et
7.9

İyi

6.1

Kullanıcı

Conan Exiles’a 300 Yeni Sunucu Ekleniyor

Conan Exiles'ın oyuncu sayısı ciddi ölçüde artarken, bu durum beraberinde yeni sunucuları getiriyor.

Bir sene önce Erken Erişim programına dahil olan Conan Exiles, geçtiğimiz dönemde Steam üzerinde resmi çıkışını gerçekleştirdi. Her ne kadar ilk yayınlandığı dönem ciddi eleştirilere maruz kalsa da, yapımcı firma Funcom oyunu devamlı geliştirerek güncel tutmaya devam etti. Görünüşe göre Conan Exiles’ın yükselişi sürüyor ve oyuna yeni sunucular eklenecek.

Conan Exiles’ın web sitesi bugün yeni bir güncelleme alırken, ilerleyen günlerde oyuna 300’ün üzerinde yeni sunucu ekleneceği açıklandı. Aynı zamanda bu sunucuların tamamı resmi olacak ve Funcom tarafından açılacaklar. PC ve PlayStation 4 için hazırlanan sunucular PvP, PvE ve PvE Conflict olmak üzere üçe ayrılacak. Yani her üç oyun tarzını da benimseyen oyunculara hitap edilecek. Aynı zamanda bölgesel olarak bu sunucular Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Okyanusya bölgelerine gelecek.

Funcom aynı zamanda Conan Exiles’ın mevcut durumu hakkında da konuşurken, hâlâ performans üzerine odaklandıklarını ve mevcut hataları düzeltmek için çabaladıklarını ifade etti. İlerleyen dönemlerde de Conan Exiles için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>