Commandos Serisi Steam’de İndirime Girdi

Commandos oyunları Steam'de büyük indirime girdi.

Steam’de haftalık indirimler devam ederken, gelmiş geçmiş en iyi taktiksel strateji oyunlardan kabul edilen Commandos serisi de listede yer alıyor. Commandos’un ilk dört oyunu adeta ‘sudan ucuz’ fiyatlarla satılıyor.

Şu anda Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Commandos 2: Men of Courage ve Commandos 3: Destination Berlin olmak üzere serinin ilk 4 oyunu sadece 1.5 TL fiyatlarla satılıyor. Her oyun yüzde 85 indirimle 1.5 TL’ye inerken, aynı zamanda paket hâlinde almak isteyenlere de toplam 3.6 TL’ye sunuluyorlar.

Serinin ilk oyunu olan Commandos: Behind Enemy Lines, 28 Ağustos 1998 tarihinde satışa sunulmuştu ve oynanış yapısıyla o döneme göre devrimsel özelliklere sahipti. Gerçek zamanlı strateji türünde olan oyun İkinci Dünya Savaşı dönemini konu alırken, bir grup özel askeri yönetiyor ve görevlerde başarılı olmak için mücadele ediyorduk.

Pyro Studios tarafından geliştirilen Commandos oyunlarını internet üzerinden Co-op şekilde oynamak da mümkün. İçinde seriden dört oyun bulunan Commandos Collection adlı indirimli paketi 5 Şubat tarihine kadar Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol