Command & Conquer Rivals Başlangıç Rehberi

Command & Conquer Rivals isimli oyunda bilmeniz gereken stratejileri öğreneceksiniz.

Command & Conquer Rivals, nereye gidersek gidelim, bize güzel bir taktik aksiyon tadı veren mobil strateji oyunudur. Oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Basit öğreticiyi bir kez geçtiğinizde çevrimiçi olacaksınız ve aksiyona dalacaksınız. Oyun kolay değil bunu belirteyim.

Command & Conquer Rivals Başlangıç Rehberi isimli konumuzda işiniz yarayacak bazı temel bilgiler ve stratejiler vereceğiz. Bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebilecek ve oyundan zevk alacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

Command and Conquer Rivals baslangic rehberi 2

Command & Conquer Rivals Başlangıç Rehberi

Bu oyunda yapmanız gereken ilk şey, kaynak toplama hızınızı artıracak olan hasat makinesini etkinleştirmektir. Kaynak toplamak elbette daha fazla birim almak ve savaşa hazırlanmak için çok önemlidir. Düşmanlara saldırmak veya kendinizi korumak istiyorsanız, bu çok önemlidir. Bu nedenle, hasat makinesini hemen çıkarın ve bu kaynakları ve daha fazlasını hızla yeniden inşa edeceksiniz.

Bir sonraki adımınız, ne yapacağınıza bağlı olarak kışla veya üs inşa etmek olmalıdır. Her iki durumda da, bir tane oluşturun ve ardından en yakın alanı işgal eden en ucuz birimi gönderin. Bunun nedeni basit. Füze fırlatma silosunu düşmandan önce kontrol etmeniz gerekiyor. Çubuğu yukarı doğru hareket ettirin ve düşmanın bir adım önüne geçin.

Tüm birimler eşit şekilde oluşturulmamıştır ve elbette bunu, onları çıkarmadan önce üzerlerinde tuttuğunuzda anlayabilirsiniz. Bazı birimler araçları parçalamakta daha iyiyken, diğerleri piyadeleri indirmekle daha iyi görevlendirilir. Her düşman birimi, ne kadar güçlü görünürse görünsün, iyi bir sayaçla yok edilebilir. Bu yüzden sahada, önlerine ne gelirse gelsin karşı koymaya hazır çeşitli birimlerin olması iyidir.

Oyun zor geldiği an bunalıp sıkılabilirsiniz. Ekranda çok sayıda birime sahip olan düşman korkutucu olabilir, ancak oyunun amacı ezici güç değildir. Birim yerleşiminizi düşünün ve birim sayaçlarınızın istedikleri birimlere teker teker saldırabildiğinden emin olun. Bu arada, kontrolü elinde tutmak için küçük, zayıf birimleri fırlatma rampalarında tutun ve düşmana ayak uydurması için baskı yapmaya devam edin. Hazırlıklarla savaşın gidişatını değiştirmek kolay olabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol