Combat Arms

MMOFPS
Takip Et
1

İncelenmemiş

5.8

Kullanıcı

Combat Arms: Reloaded, Dağıtılacak Hediyeler!

Bugün itibariyle Combat Arms’te çeşitli satışlar ve etkinlikler yapılmaya başlandı. Bugün başlamış olan bu etkinlikte oyuna hergün giriş yaparak çeşitli hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

Bugün itibariyle Combat Arms’te çeşitli satışlar ve etkinlikler yapılmaya başlandı.  Bu günden itibaren oyuna girdiğiniz her gün yeni hediyelere sahip olacaksınız. Ancak bu hediyeleri kazanmak kolay değil. Size verilen görevleri başarı ile tamamladığınız taktir de hediyelerin kalitesi ve sayısı da artıyor.

MMOFPS oyunları arasında yer alan Combat Arms oldukça kaliteli grafiklere sahip ve aksiyon bol miktarda bulunduğu bir oyundur. Bugün başlayacak etkinlik, 5 Eylül Salı gününe kadar oyunculara hediye dağıtmaya devam edecek. Başlayan bu etkinlik ile birlikte oyuncuları her gün farklı bir hediye beklemektedir.

Ayrıca bugünden itibaren oyun içerisinde yer alan dükkan da yeni öğeler indirimli fiyatlar üzerinden satılmaktadır.

Oyuna her gün giriş yaparak aşağıda yer alan öğeleri kazanabilirsiniz.

  • 2017/08/30 Alev Bandit Maskesi
  • 2017/08/31 Beyzbol Şapkası
  • 2017/09/01 Sam Sam
  • 2017/09/02 Hapishane Üniforması
  • 2017/09/03 Amerikan Kartalı
  • 2017/09/04 Kuru Kafa Bandanası
  • 2017/09/05 Patriot Cap

30 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında 20 Arms yarışı tamamlayan herkese 30 günlük Tohunga Karambit bıçağı ücretsiz verilecek.

30 Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında 20 Arms yarışı kazanan herkese 90 günlük Tohunga Karambit bıçağı ücretsiz verilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol