Comanche Tam Sürüm Olarak Çıkış Yaptı

THQ Nordic, Comanche'nin Erken Erişim aşamasından çıktığını ve artık Steam'de tam sürüm olarak yayınlandığını duyurdu. Bu duyuruyu kutlamak için yayıncı, haberimizde bulabileceğiniz yeni bir fragman yayınladı.

Comanche, alternatif bir gelecekte geçen modern bir helikopter nişancı oyunu. Bu oyunda, oyuncular gelişen tek oyunculu kampanyada savaşacak ve çatışma görevlerinde becerilerini geliştirecek. Ek olarak, patlayıcı takım tabanlı çok oyunculu modlarda diğer oyuncularla rekabet edebilecek.

THQ Nordic’in belirttiği gibi, ister eski ister yeni olsun, birçok görev yeni bir grafiksel işleme kavuştu. NUKKLEAR ve Ashborne Games, daha da iyi görünmesi için görsel efektlerini cilaladı ve daha iyi bir atmosfer için görevlerde aydınlatma kurulumlarını ayarladı.

Comanche

Comanche Tam Sürüm Nasıl Olmuş?

Oyun yakın bir gelecekte geçiyor. Düşman güçler tarafından saldırıya uğrayan otomatik drone olayı, Amerikan ordusunu insan mürettebat tarafından yönetilen modern RAH-66 helikopterlerinin yapımını içeren Comanche programını yeniden canlandırmaya zorladı. Ne yazık ki, kısa bir süre sonra, makinenin planları sızdırıldı, böylece bunu karşılayabilen herkes modelin kendi versiyonunu yaratabilmeye başladı.

Comanche’de savaşlar ekip doğasına sahip. Bir taraf saldırır, diğeri kendini savunmaya çalışır. Her ikisinin de çok farklı hedefleri ve başlangıç koşulları mevcut. Oyun sırasında hem helikopterleri hem de savaş dronlarını yönlendirebiliyoruz.

Uçuş modeli, bir aksiyon ve simülasyon oyununun bir melezi olarak tasarlanmış. Kontrolde ustalaşmak kolay ve çatışmalar çok dinamik ancak havadaki makinelerin davranışının oldukça gerçekçi bir fiziksel motor tarafından yönetildiğini de belirtelim.

Maç başlamadan önce çeşitli konfigürasyonlardan birini seçiyoruz. Bu sayede oyun sırasında oynayacağımız rol için doğru başlangıç setini seçebiliyoruz.

Comanche artık İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Lehçe, Çekçe, Rusça ve Çince dil seçeneklerini de sahip. Maalesef Türkçe dil desteği henüz oyuna eklenmedi. Ayrıca oyun için başarımlar ve Steam kartları da eklendi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol