Code Vein’in Eva Roux Karakteri Tanıtıldı!

Eva Roux karakteri oyun içerisinde oldukça önemli bir konumda yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir karakter tanıtım videosu ile gündeme gelen Code Vein bugün yine bir karakter tanıtımı ile oyuncuların karşısına çıktı. Bandai Namco’nun merakla beklenen oyunu Code Vein yeni fragmanında Eva Roux isimli dişi karakterini tanıttı.

İki farklı paket halinde ön siparişlerde yer alan Code Vein yeni videolar ile hayranlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Bandai Namco’nun 2019 model oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım, yeni videosunda bizlere Eva Roux adındaki dişi karakterini gösteriyor. Daha önceki haberlerimiz de oyun içerisinde erkek ve dişi olmak üzere farklı karakter modellerinin yer alacağından söz etmiştik. Yeni yayınlanan karakter tanıtım fragmanında da yeni bir karakter tanıtıldı.

1 dakikalık bir fragman ile tanıtılan Eva Roux hem güzelliği hem de yetenekleri ile oyuncuları kendisine hayran bırakacak gibi görünüyor. Hem maskeli hem de maskesiz bir karakter olarak oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan Eva Roux pelerinli kostümü ile oyun içerisinde gizemli bir karakter olacak.

Yapım Steam üzerinde iki farklı paket halinde ön siparişlerde yer alıyor.

Eva Roux karakterinin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol