Code Vein’in Ekran Görüntüleri İlk Defa Paylaşıldı

Code Vein'den etkileyici ilk görseller kısa süre önce paylaşıldı.

Kısa süre önce ilk olarak gizemli ve sanatsal bir fragmanla hakkındaki ilk ipucu verilen oyunun detayları ortaya çıkmaya başladı. Dark Souls serisinden ilham alınarak yaratılan Code Vein’in ilk ekran görüntüleri Bandai Namco tarafından paylaşıldı. Duyuru fragmanında şahit olduğumuz karikatürize çizginin dışında, bambaşka ve karanık bir tasarıma sahip olan oyun çok canlar yakacak gibi görünüyor.

God Eater serisinin tasarımcıları ve geliştiricileri tarafından yaratılan oyun, atmosferin yaşattığı duygu açısından Dark Souls serisinden izler taşısa da tasarım ve modelleme açısından da God Eater serisinden aşina olduğumuz dokunuşlara sahip. Fakat yine de kendi içinde özgün ve etkileyici bir yapı oluşturmayı da başarmış durumda.

Oynanış videosu ya da sinematik fragmanı yayınlanmamış olan yapımla ilgili detaylı bilgiler zaman içinde gelmeye devam edecektir. Şimdilik gördüklerimiz bu kadar. Hafif distopik bir çevre, terk edilmiş mekanlar, çok büyük ihtimalle geliştirilebilecek silah ve kostüm envanteri bulunacağını tahmin ediyoruz.

Yayınlanan ilk görselleri merak edenler haberin sonuna göz atabilirler. Çok kısa bir zaman içinde Code Vein’in ilk oynanış videosunun da geleceğini düşünüyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>