Code Vein’e Yeni Bir Trailer Geldi!

Code Vein'den yeni görüntüler geldi.

Geçtiğimiz haftalarda ön siparişlere açılan yeni Bandai Namco oyunu yeni bir trailer ile yine gündeme geldi. Steam’de 249.00 TL’den başlayan fiyatlar ile satılan yapım yeni fragmanında yine oyuncuları heyecanlandırıyor.

Bünyesinde birbirinden farklı yaratıklara ev sahipliği yapacak olan Code Vein’de adeta kan gövdeyi götürecek. Erkek ve dişi karakterlerin de yer alacağı oyunda benzersiz yaratıklar ile savaşacak ve hayatta kalmak için mücadele edeceğiz. RPG oyunları arasına bomba gibi bir giriş yapması beklenen yeni anime oyununda bazı karakterlerin dövüş tarzları ve saldırıları oyunculara gösteriliyor.

GamingBolt’un haberi ile izleme fırsatı bulduğumuz trailer’da bazı aksiyon sahneleri gösterilirken, savaşın ortalığı toza dumana kattığı anlar da kameralara yansıyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere farklı deneyimler yaşatacak olan yapım yeni trailer eşliğinde bazı karakterlerin saldırı stillerini ve yeteneklerini bizlere gösteriyor. Ayrıca görsel efektler oldukça başarılı bir şekilde oyuncular ile paylaşılıyor.

27 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak olan oyun şuanda ön siparişlerde yer alıyor.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol