CODE VEIN 2019’a Ertelendi!

CODE VEIN'in tamamlanması için biraz daha süreye ihtiyaç var.

Bandai Namco bugün bir açıklama yaparak CODE VEIN’in çıkış tarihinin 2019 yılına ertelendiğini duyurdu. Beklenen oyun normalde 28 Eylül 2018 tarihinde satışa çıkacaktı fakat işler beklendiği gibi gitmedi. Dağıtımcı firma Bandai Namco’ya göre CODE VEIN’ın istenilen düzeyde çıkıp daha iyi bir oyun olması için geliştirici ekibin ek süreye ihtiyacı var.

Basın bülteninde de belirtildiği üzere CODE VEIN henüz ön satış promosyon kampanyasında hem medya kuruluşlarından, hem de tüketici cephesinden pozitif yönde yorumlar almıştı. Bunları da hesaba katınca Bandai Namco’nun beklentileri karşılamak amacıyla CODE VEIN’ın çıkış sürecini biraz daha ileri tarihe alması normal karşılandı. Firma oyunu olabilecek en iyi şekilde çıkarmak istiyor.

Geçtiğimiz dokuz ayda oyunun geliştirme süreci boyunca bekleyenler devamlı haberdar edilmişti ve oyun kısa sürede ilgi yaratmıştı. Beklentileri tam anlamıyla karşılamak isteyen Bandai Namco da oynanışı daha üst düzeye taşımak için böyle bir erteleme kararı aldı.

Ayrıca Bandai Namco, CODE VEIN’ın önümüzdeki Gamescom 2018 fuarında da oynanmayacağını duyurdu. Oyunun normalde bu etkinlikte de tanıtılması bekleniyordu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>