Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

CoD: Infinite Warfare, Continuum DLC’si Bugün PS4 İçin Çıkıyor

Call of Duty: Infinite Warfare'e gelecek olan ikinci DLC, yepyeni haritalar ve hatta zombiler içeriyor.

Call of Duty: Infinite Warfare, resmi olarak yayınlanan ikinci genişleme paketini alıyor. Continuum adı verilen pakette dört farklı çok oyunculu harita yer alıyor. Oyuna eklenecek yeni haritalarda çok oyunculu modun rekabetçi havasını tadabilirsiniz.

cod iw continuum 1

Oldukça retro, karizmatik, diskotek ve afili zombiler önceki DLC ile oyuna eklenmişti. CoD serisinde daha önce de görmüş olduğunuz zombilere rakip olarak, bu seferkiler diskotek tarzları ve eğlenceli yapılarıyla oyuna ciddiyetten uzak bir renk katmıştı.

Continuum ismi verilen DLC bugün itibariyle oyunun Playstation 4 versiyonu için yayınlandı. Ardından sırasıyla Xbox One ve PC için de piyasaya çıkacak.

Sabotage DLC’si bu yılın başlarında yayınlanmıştı. Şimdiki DLC ile oyuna Turista, Scrap, Archive ve Excess adında dört farklı çok oyunculu harita ekleniyor.

Yayınlanan ilk DLC ile de 1970’lerin New York’una diskotek zombilerin arasına gidebilirsiniz. Pam Grier tarafından canlandırılan ana karakter ile mücadele edeceksiniz. Pam Grier’ı 1977 Tarantino yapımı suç ve gerilim filmi Jackie Brown’dan hatırlayabilirsiniz.

Continuum, 50 Amerikan doları karşılığında alacağınız DLC Pass ile indirilebilir ya da DLC’yı tek başına 15 Amerikan doalrı gibi bir fiyatla satın alabilirsiniz. Kısacası yukarıda bahsini ettiğimiz genişleme paketlerini ayrı ayrı ya da birlikte satın alabilirsiniz. DLC Pass ile gelecek paketlere de ulaşabilirsiniz.

Continuum’un çok oyunculu modu için yayınlanan videoyu aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

Call of Duty®: Infinite Warfare - Continuum Multiplayer Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.