Call of Duty: Black Ops 4

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


CoD: BO4’ün 1.09 Sürüm Numaralı Güncellemesi PS4’e Geldi!

Call of Duty: Black Ops 4'ün PS4 sürümüne güncelleme geldi.

Call of Duty serisinin son oyunu olarak 14 Kasım’da yayınlanan Call of Duty: Black Ops 4 oyunculara gerçekçi bir atmosferde hayatta kalma fırsatı veriyor.

Bu sabah 1.09 sürüm numaralı güncellemesini PlayStation 4 platformu oyuncularına sunan başarılı yapım, güncelleme ile konsolda yeniliklere sahip oldu. Güncelleme ile oyunculara yeni bir operasyon sunan Treyarch, mevcut olan harita ve silahlar üzerinde de çeşitli yenilikleri oyunculara sunuyor. Çok oyunculu moda yönelik yapılan değişiklikler ile oyun daha iyi bir hal alırken oyundaki yakın dövüş silahları arasında da dengelemeler yapıldı.

Mevsimlik değişimler ve kış yapısına sahip olan Nuketown haritasını oyunculara sunan güncelleme hayatta kalma modu olan Blackout’u daha iyi bir yapıya kavuşturuyor. Güney Amerika, Güney Afrika ve Orta Doğu’daki oyuncular için çeşitli optimizasyonlar da getiren güncelleme eşleştirmeyi daha hızlı bir hale getiriyor. Güncelleme ile oyundaki ses, zırh, harita, görseller, karakter özelleştirmeleri ve ek seçenekler üzerinde çok sayıda iyileştirme yapıldı. Ayrıca PS4 oyuncularına Nuketown, Gun Game ve Safeguard gibi harita ve içeriklerinde sunulduğunu belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol