COD : Black OPS Cold War Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty : Black Ops Cold War oyununun hikaye modundan Trabzon Belediye Havalimanı’nda geçen oynanış videosu yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Call of Duty serisinin yeni oyunu olacak olan Call of Duty : Cold War’ın PlayStation 5 oynanış videosu yayınlandı.

Call of Duty’nin Kasım ayında çıkacak olan yeni Call of Duty : Black Ops Cold War oyununun hikaye modundan Trabzon Belediye Havalimanı’nda geçen oynanış videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War, 13 Kasım’da PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S için piyasaya sürülecek. Call of Duty : Black Ops Cold War,  Treyarch ve Raven tarafından geliştiriliyor. Oyunun yapımcısı olan Activision, Call of Duty : Black Ops Cold War oyunu için herkese açık alfa multiplayer denemesini duyurdu. Oyunun bu denemesine 18 Eylül tarihinde sadece PlayStation 4 kullanıcıları katılabilecek.

Oyunun tanıtım yazısı ise şöyle :

Black Ops serisi, orijinal ve hayranları tarafından çok sevilen Call of Duty: Black Ops’un devam oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War ile geri dönüyor.

Black Ops Cold War oyunuyla hayranlar, 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş’ın içine sürüklenecek. Oyuncuların tarihî figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceği bu sürükleyici tek oyunculu Campaign modunda hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya çapında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB ana karargâhı gibi yerlerde savaşmaya hazır ol.

Elit ajanlardan biri olarak, amacı dünyanın güç dengesini bozmak ve tarihin gidişatını değiştirmek olan gizemli karakter Perseus’un izini süreceksin. Woods, Mason ve Hudson gibi klasikleşmiş karakterlerle dünya çapındaki bu savaşın karanlık iç yüzüne giriş yap ve yeni ajan ekibiyle yıllardır planlanan bu komploya bir son ver.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol